Jakie zeszyty dedykowane są dla dzieci leworęcznych?
Nauka pisania może stanowić dla dzieci leworęcznych nie lada wyzwanie – nawet mimo faktu, że leworęczność w szkołach nie traktowana jest już jako problem. Choć artykuły szkolne zazwyczaj przeznaczone są dla osób praworęcznych, na rynku coraz częściej pojawiają się przybory, które przystosowane są do pisania lewą ręką. Wśród nich znaleźć można m.in. zeszyty, o których opowiadamy w poniższym wpisie!
Więcej
Kiedy warto kupować zeszyty w twardej oprawie?
Skompletowanie niezbędnych elementów wyprawki szkolnej może być sporym wyzwaniem – nie tylko dla rodziców, lecz także dla dzieci! Istotne jest, aby decyzje zakupowe nie były podejmowane pochopnie, dlatego podczas wybierania zeszytów należy przeanalizować nie tylko specyfikację każdego z nich, lecz także oczekiwania pociechy. Podpowiadamy, kiedy warto kupować bruliony w twardej oprawie.
Więcej
Na co zwracać uwagę wybierając flamastry dla dziecka?
Skompletowanie wyprawki do szkoły czy przedszkola często stanowi dla rodziców nie lada wyzwanie. Często wiąże się to z długimi i męczącymi zakupami oraz z czasochłonnym wybieraniem produktów. Przed pojechaniem do marketu warto więc sporządzić listę i zorientować się, jakie artykuły szkolne będą najlepsze dla dziecka. W dzisiejszym artykule skupiamy się na flamastrach i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu.
Więcej
Co wybierać - bidon czy termos?
Dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu jest niezwykle istotne, szczególnie latem, przy wyjątkowo wysokich temperaturach, lecz także zimą, kiedy organizm narażony jest na wychłodzenie. Alternatywą dla kupowania napojów w plastikowych butelkach jest posiadanie własnego bidonu lub termosu. Wiele osób jednak nie wie, na co zwracać uwagę podczas wyboru produktów tego typu. W artykule postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości i podpowiedzieć, co
Więcej
Przygotuj się na powrót do szkoły
Przygotuj się na powrót do szkoły.
Więcej
ikona

Wysyłka nawet w 24h

Wykonane z najlepszych materiałów

ikona

14 dni na zwrot

Zamówienie powyżej 400zł

ikona

Gwarancja satysfakcji

Dedykowane wsparcie